ІСТОРІЯ НАШОГО ЗАКЛАДУ

   Клеванську лікарню було створено в 1944 році. в ній нараховувалося 35 ліжок. У перші повоєнні роки лікарню очолювали А. В. Лєбєдєв, Н. І. Адамова, М. А. Курбанова, В. А. Поляков, Б. І. Борчка, В. Х. Астаханов, В. І. Крапівін, М. К.Носальчук, Р. А. Поровський, І. М. Чалий, М. Е. Супрун.  У 1978 р. лікарню очолив Ф.М.Анненков. За його безпо-середньої участі був спроектований та побудований новий лікарняний комплекс центральної районної лікарні в смт. Клевань із стаціонаром потужністю 285 ліжок, поліклінікою на 900 відвідувань за зміну.

    З 2005 р. призначений головним лікарем лікар вищої категорії І. В. Гудима. За цей час лікарня отримала новий розвиток.
   Проведені капітальні ремонти згідно сучасних європейських норм у стаціонарних відділеннях: педіатричному, хірургічному, пологовому, відділенні реанімації та анестезіології.
   В лікарні функціонує  13 відділень, з них 9 стаціонарних в яких щороку проходять лікування понад 10 тисяч хворих.
   За цей час лікарями лікарні під керівництвом головного лікаря    Гудими І.В. впроваджуються нові методики лікування хворих .
   Акушерсько- гінекологічне відділення лікарні одне з перших в області впровадило нову методику партнерських пологів. В хірургічному відділенні впроваджено та успішно проводяться малоінвазивні оперативні втручання. Щороку в лікарні проводяться понад 2.5 тисяч оперативних втручань.
   В 2011 році після проведення капітального ремонту відновлено роботу відділення анестезіології та інтенсивної терапії, в якому відкрито палату хронічного гемодіалізу, оснащена найсучаснішою апаратурою фірми  „Фрезеніус”.
   На базі Рівненської центральної районної лікарні проводились міжобласні конференції лікарів-травматологів. Лікарями - травматологами лікарні одними з перших в області впроваджено методику метало остеосинтезу, яка дає можливість вдвічі зменшити терміни лікування хворих зі складними переломами кінцівок.
   В лікарні створений та успішно працює відділ АСУ, працює локальна мережа з 100 комп’ютерів, які під’єднанні до Інтернету. Впроваджуються  основи телемедичного консультування пацієнтів, розроблена та введена в експлуатацію електронна карта пацієнта, програма автоматизованої видачі та обліку листків непрацездатності.
   На даний час в лікарні працюють понад 90 лікарів, з них 83 вищої та першої категорії та 221 середніх медичних працівників.
   Рівненська центральна районна лікарня є одною з двох лікарень області де успішно функціонує бактеріологічна лабораторія, яка проводить понад 4,5 тис. досліджень для жителів району.
   Клініко – діагностична лабораторія проводить щомісячно понад 50 тис. обстежень. З червня місяця 2011р. одною з перших в області впроваджено методика визначення електролітів крові згідно сучасних європейських стандартів. Дане обстеження проводиться безкоштовно для всіх хворих Рівненського району.
   Восени 2014 року в ЦРЛ перейшло на твердопаливне опалення, відмовившись повністю від газу.
   В 2015 році після проведення капітального ремонту і Рівненській ЦРЛ на виконання розпорядження голови РОДА плануються відкрити дві палати ( 5 ліжок) інтенсивної терапії для хворих з гострими порушеннями мозкового кровообігу.
   В 2015 році за сприянням голови районної ради Пилипчука В.О. та Рівненської РДА планується розпочати капітальний ремонт інфекційно – боксованого відділення .