ІСТОРІЯ НАШОГО ЗАКЛАДУ

Рівненська центральна районна лікарня була заснована в 1944 році з територіальним розташуванням в с. Дядьковичі та розрахована на 35 ліжок. Лікарню очолювали А.В. Лебедев, Н.І. Адамова, М.А. Курбанова, В.А. Поляков, Б.І. Борчка, В.Х. Астраханов, В.І. Крапівін. У 1958 р. головний лікар – хірург М.К. Носальчук, пізніше – понад 10 років Р.А. Поровський, згодом – І.М. Чалий, М.Е. Супрун, Ф.М. Аннєнков.
У 1985 році, за ініціативи голови агропромислового територіального комплексу «Зоря» Володимира Антоновича Плютинського, був спроектований і побудований новий лікарняний комплекс центральної районної лікарні в смт. Клевань із стаціонаром потужністю 480 ліжок та поліклінікою на 900 відвідувань за зміну.
З 2005 року Рівненську центральну районну лікарню очолює Гудима Ігор Володимирович.
Поліклінічне відділення лікарні прийняло свого першого пацієнта 17 червня 1985 року. Відділення очолює заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Шевчук С.В. У підпорядкуванні до поліклінічного відділення відноситься служба функціональної та ультразвукової діагностики.
Хірургічне відділення розпочало свою роботу у 1952 році. З 1953 року по 1991 рік відділенням завідував М.К. Носальчук. З 1991 року по 04 травня 2020 року відділенням керував М.С. Вервега.
У 1975 році було засновано стоматологічне відділення, яке очолила лікар – стоматолог Л.М. Шляхтич. З 2000 року стоматологічну службу закладу очолює О.І. Шнайдер.
В 1985 році П.Н. Івчик організував і відкрив відділення анестезіології та інтенсивної терапії. В 2011 році після проведення капітального ремонту продовжується робота відділення, в якому додатково відкрито палату хронічного гемодіалізу, оснащену апаратурою фірми „Фризеніус”. На даний час відділення очолює Грицай О.В.
В 1960 році на базі Клеванської лікарні було відкрите інфекційне відділення. В 1985 році було споруджено новий корпус. Великий вклад у організацію роботи нового відділення зробив З.П. Звенигородський. В різні роки відділенням завідували Т.М. Іскандерова, Серветник Н.Я. та Патєй Т.І. У 2020 році відкрито оновлене відділення після проведення реконструкції та капітального ремонту приміщень. Під час пандемії COVID – 19 персонал відділення проявив відповідну кваліфікацію в роботі з пацієнтами на гостру респіраторну хворобу COVID – 19, спричинену коронавірусом SARS – CoV – 2.
У 2020 році шляхом об’єднання терапевтичного, педіатричного та кардіологічного відділень було створено загально – терапевтичне відділення, завідувач відділення – Шевчук Т.М.
В 2005 році на базі акушерсько – гінекологічного відділення створено цілодобовий лікарський пост для обслуговування роділь та породіль, а також впроваджено практику партнерських пологів. З 2007 року пологове відділення закладу одне з перших відділень в Рівненській області внесено в європейську програму партнерських пологів. В період з 1990 року по 2019 рік відділення очолювала Звенигородська Л.С. На даний час завідувач Гаврилюк Р.А.
На базі неврологічного відділення, після проведення капітального ремонту, у 2015 році було створено палату для хворих з гострим порушенням мозкового кровообігу, де забезпечується цілодобовий нагляд за пацієнтами. З 1987 року по даний час завідувач відділення – Наумець Л.І.
На базі закладу успішно функціонують рентгенологічне відділення, клініко – діагностична та бактеріологічна лабораторії.
Восени 2014 року лікарня перейшла на твердопаливне опалення, відмовившись повністю від газу. Заклад забезпечено джерелами автономного живлення на випадок аварійного вимкнення електропостачання.
В лікарні створений та успішно працює відділ АСУ, працює локальна мережа із під’єднанням до Інтернету. Впроваджуються основи телемедичного консультування пацієнтів, розроблена та введена в експлуатацію електронна карта пацієнта, програма автоматизованої видачі та обліку листків непрацездатності.
З 18 березня 2019 року Рівненська центральна районна лікарня реорганізована шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Рівненська центральна районна лікарня» Рівненської районної ради. Під час проведення реформи закладів охорони здоров’я вторинної ланки, було забезпечено відповідні умови для підписання договорів з Національною службою здоров’я України.
З 04 січня 2021 року у комунальному некомерційному підприємстві «Рівненська центральна районна лікарня» Рівненської районної ради відбулася зміна найменування закладу на комунальне некомерційне підприємство «Клеванська лікарня імені Михайла Вервеги» Клеванської селищної ради .