В КНП «Рівненська ЦРЛ» Рівненської районної ради встановлено дезінфекційний бокс.

    Зважаючи на специфіку роботи працівників комунального некомерційного підприємства «Рівненська центральна районна лікарня» Рівненської районної ради, в умовах впровадження карантинних заходів, в зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID – 19, в закладі на особливому контролі є питання дотримання протиепідемічного режиму. Суворе дотримання маскового режиму, регулярне оброблення приміщень дезінфікуючими засобами та проведення просвітницької роботи із пацієнтами закладу, щодо дотримання обмежувальних заходів, стали звичним режимом роботи КНП «Рівненська ЦРЛ» Рівненської районної ради.
   Колектив та адміністрація закладу висловлює щиру вдячність керівництву ТОВ «Юрія – Фарм» за надану благодійну допомогу у вигляді дезінфекційного боксу для проведення знезараження одягу та відкритих частин тіла працівників та відвідувачів КНП «Рівненська ЦРЛ» Рівненської районної ради.
   Приємно знати, що прикладені адміністрацією зусилля, щодо дотримання протиепідемічного режиму, а також неодноразове виявлення добродійності для нашого закладу дає змогу продовжити роботу КНП «Рівненська ЦРЛ» Рівненської районної ради в умовах надзвичайної ситуації.