Клеванська лікарня забезпечена медичним киснем

Адміністрація комунального некомерційного підприємства "Клеванська лікарня імені Михайла Вервеги" Клеванської селищної ради за час лікування хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, зіткнулась з проблемами отримання, постачання та транспортування балонів з медичним киснем. Раніше ми отримували кисень в ТзОВ "Березнетехгаз" ЛХЗ (Львівський хімзавод), витрачаючи великі кошти за оплату кисню та його транспортування. За період співпраці з ТзОВ "Березнетехгаз" ЛХЗ було отримано 575 кисневих балонів на суму 202,00 тис.грн. (включаючи транспортні витрати).
Але вчасно запропонував надати свою допомогу голова правління ПрАТ "РІВНЕАЗОТ" Заблуда Михайло Васильович, який з квітня 2021 року благодійно забезпечив лікарню кисневими балонами для лікування ковідних хворих в кількості 1400 шт. загальною вартістю 412,00 тис.грн. На сьогоднішній день за добу в середньому отримуємо 50 шт. кисневих балонів.
Адміністрація комунального некомерційного підприємства "Клеванська лікарня імені Михайла Вервеги" Клеванської селищної ради висловлює щиру вдячність за цю безкорисливу допомогу голові правління ПрАТ "РІВНЕАЗОТ" Заблуді Михайлу Васильовичу. Добрі справи не залишаються непоміченими, вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги.
Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, але даєте надію, що разом ми подолаємо будь які негаразди. Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.
Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки нашої лікарні.


       З повагою, адміністрація лікарні.