УВАГА !!! ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ !!!

Відповідно до рішення Державної комісії ТЕБ та НС (протокол від 23.10.2021 року за №40), на території Рівненської області з 26.10.2021 року встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
В зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації та збільшенням госпіталізації хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, а також визначенням КНП «Клеванська лікарня імені Михайла Вервеги» Клеванської селищної ради до закладів охорони здоров’я першої хвилі для госпіталізації та надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19 повідомляємо, що заклад обслуговує пацієнтів на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.
З метою проведення протиепідемічних заходів відтерміновується проведення медичних оглядів та госпіталізація планових хворих, до відповідного розпорядження, що дозволить послабити карантинні обмеження.
У випадку ургентної потреби в госпіталізації, пацієнти будуть скеровуватися в інші медичні закладах Рівненської області за профілем захворювання.