ІНФОРМУЄМО!

Відповідно до спільного наказу Міністерства оборони України та Міністерства охорони здоров’я України від 07.02.2018 року № 49/180 КНП «Клеванська лікарня імені Михайла Вервеги» Клеванської селищної ради віднесено до Переліку закладів охорони здоров’я, що залучаються для надання медичної допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів військових формувань та правоохоронних органів, особам рядового і начальницького складу та поліцейським, які беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації.
В умовах загострення військової ситуації у закладі забезпечено створення резерву профільних ліжок для прийому поранених (хворих) військовослужбовців. Також, створено запаси лікарських засобів, виробів медичного призначення, донорської крові та її препаратів.
Персонал Клеванської лікарні вдосконалює навики надання невідкладної медичної допомоги та проходить підготовку до прийому поранених та постраждалих.
З впевненістю, разом до перемоги!